Psí kusy mezi řádky

psi_kusy_12 Po hodně dlouhé - ale opravdu hodně dlouhé - době jsem objevila skvělý časopis, který se na mém psacím stole bude objevovat v pravidelné periodě :-) .

O měsíčníku Psí kusy jsem se dozvěděla na jednom nejmenovaném diskusním serveru. Jak už to tak bývá, vzápětí jsem na časopis pozapomněla. Naštěstí mě při jednom čekání na autobus “praštil” do očí, když byl vystaven za sklem novinového stánku. Neváhala jsem a tiskovinu zakoupila. Ani na okamžik jsem nelitovala vydaných financí, neboť jsem podvědomě tušila, že svírám opravdu kvalitní čtení :-) .

V každém čísle jsou pravidelné rubriky, jež přinášejí nové informace, poznatky a informace. Nechybí návštěva slavné osobnosti, od které se dozvíme, jak se jí žije se psem, v encyklopedii nás redaktoři seznámí s jedním z mnoha psích plemen, uprostřed časopisu naleznete foto měsíce… Zkrátka - každá obálka ukrývá kupu skvělých čtenářských zážitků ;-) .

Z prosincového čísla mě nejvíce zaujaly “psí vánoce”. Součástí tohoto článku je totiž - krom sdělení, co pejskovi o Vánocích do tlamy nepatří, co je vhodné pod stromeček a jak a do čeho dárek pro našeho psího kamaráda zabalit -, nejeden recept na nefalšované psí cukroví :-D . Osobně jsem jej letos nezkoušela, ale příští rok se do toho nejspíš vrhnu :-) .

Na úplný závěr bych vás chtěla pozvat na webovky Psích kusů, které jsou přehledné a nabízejí základní informace o vydavateli. Mimo jiné zde naleznete archiv (což je skvělá věc) a také pozvánku k nahlédnutí do  aktuálního čísla. Na internetové stránky časopisu se dostanete například kliknutím na obrázek v tomto článku či v levém sloupci v “Odkazech” ;-) .

Přeji příjemné čtení a nezapomeňte se s Psími kusy pochlubit i svému chlupatému kamarádovi, popřípadě kamarádům ;-) .

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články
 

Leave a Reply

Comments are closed.