Knížka za knížku (publikováno 15.2.2009)

Dnes jsem dočetla níže zmiňovanou knížku od Stephena Kinga. Nezklamala mě a zvláště od jisté pasáže jsem se nemohla dočkat, co přinesou následující stránky. Slíbila jsem vám, že se podělím o své dojmy. Přesně je popsat nedokáži, a proto jsem se rozhodla pokusit se o jejich navození pár větami:

rbitov-zviratek-2

Představte si, že vám nejlepší přítel ukáže tajemné místo, jež začne pozvolna měnit váš dosavadní život…

Představte si situaci, že vám zemře milovaný člověk a v tom nezměrném žalu si na ono místo upamatujete…

Nic není jako dřív…

Nic míň ani nic víc neprozradím, to se musí zkrátka přečíst - ostatně jako každé tištěné beletristické, ale i to méně slavné, dílo :-)

Titul, na který se chystám, se bude týkat epidemie zákeřné nemoci, jíž učení lidé dali název ebola. Vypůjčila jsem si stejnojmennou knihu od MUDr. Wiliama T. Close, ale až později jsem zjistila, že jsem zadala špatný název, a proto téměř tříset stránkové dílo zítra v knihovně vrátím a odnesu si knihu spisovatele Richarda Prestona - Zákeřná ebola. Nechci tím říci, že by MUDr. Close své poznatky sepsal špatně. Kdybych toto trvdila, pak bych byla odsouzeníhodná, neboť pan Close prožil epidemii eboly na vlastní kůži. Proč tedy vyměním knížku za knížku? - Zákeřná ebola je v drsnějším podání. Jak bych to jinak řekla… Napadá mě jediné slovo - nechutnějšíVychytralý (teda co jsem slyšela Zeleňák)

zakerna-ebola

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články