Archive for Červenec, 2011

Zbavte se ditení posedlosti

Když jsem jela služebně na druhý konec republiky, dostalo se mi do rukou červnové vydání časopisu Elle. Co si budeme povídat, časopis to není nikterak zajímavý, ale přesto mě jeden článek zaujal natolik, že jsem se rozhodla jej naskenovat a předložit vám ho.

Článek se jmenuje Nežít jen pro kila a pojednává o tom, proč chtějí ženy neustále hubnout, jak je možné, že se jim to nedaří a jak jsou dámy doslova posedlé nejrůznějšími dietami, jen aby dosáhly, nebo se minimálně přiblížily, nesmyslnému ideálu, který vytvořila dnešní společnost -> být nezdravě štíhlá až vyhublá.

Musím se přiznat, že mi článek docela hodně dal a troufnu si říct, že svým způsobem také inspiroval. V některých pasážích jsem se našla, nad mnohými jsem nechápala, proč zacházejí některé ženy až tak daleko… Samozřejmě, ani já nejsem se svou postavou stoprocentně spokojená, ale od školy se mi naštěstí podařilo myšlenkově posunout a vnímám se mnohem lépe a jsem spokojenější. Ze člověka jeho pocity vyzařují a okolí to - věřte nebo ne - vnímá :-)

Zde je tedy avizovaný článek, doufám, že půjde přečíst. Doporučuji si jednotlivé “obrázky” rozkliknout do samostatných oken ;-)

Nežít jen pro kila

(časopis ELLE 6/2011)

nezit_pro_kila

nezit_pro_kila_2

nezit_pro_kila_3

 

Je to venku :)

Ptáte se co? Není důvod dělat okolky, ihned vám to prozradím… Nickelodeon pustil mezi příznivce seriálu Avatar: The Last Airbender první oficielní trailer k pokračování, tedy k ničemu jinému než k připravovanému Avatar: The Legend of Korra. Bylo také na čase, vždyť rok 2011 se neúprosně blíží ke konci a právě letos má na obrazovky Korra přijít. Dost už ale povídání, mrkejte na to… :-)

Doufám, že vás ukázka navnadila stejně jako mě :-) .