Archive for Únor 6th, 2011

Obálka odhalena!

Ano, je to tak, konečně je známa i oficielní obálka originálního vydání Vznešených mrtvých. Aby také ne, když dílo ve své domovině vyšlo minulý měsíc. Nebudu její odhalení zbytečně protahovat, podívejte se na ní společně se mnou ;-)

truth_beasts

Hlavními postavami závěrečného dílu druhé série jsou pochopitelně Wynn, Chane a vlk Chade. Trojice se bezpečně navrátila ke společenství (cechu) mudrců a ačkoliv se Wynn podařilo získat zpět ztracené listiny, měla jen krátkou příležitost do nich nahlédnout, neboť o jejich vlastnictví znovu přišla. Cena za tak krátký úspěch může být navíc příliš vysoká. Nepřátelství vedení cechu roste, což se projevuje úmyslným zadáváním nudných úkolů. Wynn má však vlastní plány -> vydává se hledat trpasličí pevnost Bäalâle Seatt, kde by mohla být ukryta koule, jedno z pěti mystických zařízení používaných Dávnými nepřáteli v mytické válce Zapomenuté historie…

(zdroj informací a obrázku: http://www.nobledead.com)

———

Na úplný závěr pro vás mám ne příliš veselou zprávu, která se týká vydání českého překladu prvního dílu druhé série. Bohužel se dočkáme až koncem letošního roku (jestli vůbec) :-( .