Archive for Leden 2nd, 2011

Avatar: The Legend of Korra - nové info

Jsem ráda, že má článek o Avatarovi ze září loňského roku úspěch :) Nezapomněla jsem sledovat rozvoj pokračování -> Avatar: The Legend of Korra <- a mohu vám tedy dnes sdělit několik málo novinek…

oficielní poster

1.+ 2.

Objevil se pravděpodobný název jednoho z dvanácti připravovaných dílů, který zní Skeleton in the Closet (Kostlivec ve skříni). Je možné, že bude mít souvislost s princem Zukem, neboť to byl jeho “hlas”, který tuto informaci pustil ven. Dante Bosco (onen propůjčitel Zukova hlasu) navíc potvrdil svůj návrat do pokračování seriálu. Je však otázkou, zda se bude jednat o postavu novou či o postavu Zuka ve flashbacích.

3.

Tvůrci seriálu oznámili příchod Legendy na televizní obrazovky v letošním roce, to je známá věc. Pokud jste se ale těšili, že se bude jednat o brzký termín, musím vás bohužel zklamat. Skutečnost je taková, že si fanoušci musí počkat na podzim.

4.

informační, nepotvrzené, střípky:

  • pokud bude připravovaný seriál populární, je velmi pravděpodobné, že se 12 epizod dočká rozšíření (stejně tak se stalo u Avatar: The Last Airbender, kdy se původních 13 dílů rozrostlo na 61)
  • objevila se možnost, že je Korra potomkem Sokky a Suki
  • flashbacky se mohou také úzce týkat hlavních postav původního seriálu -> např. jak Zuko hledal svou matku, vývoj Ba Sing Se po jeho osvobození Řádem bílého lotosu, přestavění vzdušných chrámů apod.

5.

Asi nejzajímavější novinkou je video, kde je vidět Korra bojující se dvěma protivníky, aniž by však použila elementů. Místo toho ukazuje několik bojových technik, které podle všeho vycházejí ze stylů jednotlivých elementů, když jsou používány bendery. U klipu nebylo potvrzeno, že je z oficielních zdrojů, ale skutečnost, že snímek vznikl v korejských ateliérech, a že nese nápadnou podobnost se vzory použitých v původním seriálu, dává téměř 90% jistotu, že se jedná o spolehlivý klip.

A to je prozatím všechno, snad se objeví v co nejkratším čase další informace a třeba i oficielní trailer, který by dozajista ukázal z chystané novinky nejvíc :) .

zdroje informací:

http://avatar.wikia.com/