Archive for Listopad 24th, 2009

Šenkýřka

Je skvělá písnička od Jardy Hypochondra. Nejde ani tak o video, jakož spíš o song samotný - užijte si to stejně jako já BanánZeleňák Palec vzhůra

 

Pozdě, ale přece

U předchozího příspěvku jsem slíbila, že do konce daného týdne přidám pozvánku na další z mých článků na serveru Vaseliteratura.cz. Bohužel se mé plány zvrtly, což mě pochopitelně příliš neomlouvá… Dost ale plkání, je čas představit si následující :-)

Ariana Franklinová - Vykladačka smrti

franklin_vykladacka Detektivní thriller ze středověké Cambridge zaujme každého čtenáře milujícího napětí až do posledního okamžiku. Ano, je pravda, že jsem v této knížce odhalila minimálně jednu zápletku, avšak to jen proto, že autorka zvolila špatná slova a aniž by chtěla, tajemství prozradila. To ale nic nemění na čtivosti a oblíbenosti této knihy. Neváhejte, přečtěte si celou recenzi a sami uvažte, zda titul nestojí za vaši pozornost - uvidíte, že ano ;-) .

James Frey - Můj přítel Leonard

frey_leonardBestseller, který se čte snad sám od sebe - jak jinak si vysvětlit, že stránky ubíhají tak rychle, až jste najednou na konci?

Knížka se pyšní originálním stylem psaní, jež zaujme bezesporu každého čtenáře. Je bezprostřední, autor své zážitky vypráví “lidsky”, čímž myslím, že zde naleznete slang a vulgarismy. Pokud tedy patříte mezi puritány, ušetřete Leonarda vaší pozornosti Spokojený.

Boris Starling - Mesiáš

Autor Mesiáše patří k mým nejoblíbenějším, a proto se není čemu divit, že jsem napsala na jeho prvotinu recenzi. Nebudu nic dál prozrazovat, vše podstatné je řečeno na serveru Vaseliteratura.cz ;-)

———————————-

Prozatím se z této “sekce” loučím. Další pozvánku zde najdete v dostatečném časovém rozmezí od zveřejnění mého článku na jeho domovských stránkách :-) .