Archive for Srpen 17th, 2009

Františkovy Lázně, místo kam jsem se vypravila po operaci slepého střeva

Ano, přiznávám se, při cestě do lázní mě provázely nejedny obavy. Jaké to tam bude? Bude se mi tam líbit? Jaká bude moje spolubydlící? Přežiju měsíc bez přítomnosti svého pejska? Nejen tyto otázky mě napadaly. Odpovědi jsem se mohla dozvědět 11. srpna 2009 na jediném místě - ve Františkových Lázní.

tak to je on - náš pokoj :D

tak to je on - náš pokoj :D

Sotva jsem našli správnou budovu a podařilo se nám zaparkovat, čekalo mě více informací na recepci hotelu Goethe. Lázeňský dům, nebo spíše ubytovací prostory :-D , se nachází pár metrů od Goetheho. Není nic překvapivého, že jsem obdržela pokoj ve 3. a zároveň posledním patře. Sice zde je výtah, ale hooodně starý, že se svým strachem z těchto „věcí”, do něj v životě sama nenastoupí. Přestože má spolubydlící již byla přítomna, místnost byla uzamčena a můj pohled tak spočinul na osamoceném kufru.

hygienický koutek

hygienický koutek

Nemělo smysl otálet s dalšími povinnostmi, jakými bylo vybalení si a navštívení sesterny. Se zadržováním slz jsem se tedy rozloučila s rodiči, kteří si naplánovali návštěvu hradu Loket a od té chvíle začal můj měsíc bez rodiny a dalších mně blízkých lidí.

Při ukládání svršků do velké skříně do pokoje vstoupila má spolubydlící, na první pohled fajn holka. S Lenkou (je až neuvěřitelné, že se jmenujeme stejně Fakt super) jsme si padly do noty a po vyprázdnění našich zavazadel jsme neváhaly a prošly se po okolí. Den jsme zakončily velmi dobrým pivečkem Pivo.

fontána (takové fotky se dělají úplně sami :-) )

fontána (takové fotky se dělají úplně sami :-) )

Nemá smysl, abych vám popisovala den za dnem. Toto je zkrátka úvod, jež nesmím opomenout. Postupně budou přibývat mé dojmy z různých akcích, jako je návštěva Aquafora, projížďka na zapůjčených kolech a třeba také popis jednotlivých procedur (ale rozhodně ne všech, to prostě nejde :-D ). Snad vás to navnadí a do Františkových Lázní se přijedete podívat jako výletníci či jako hosté ;-) .