Archive for Červenec 8th, 2009

Hity mého mládí ;-)

- pařila jsem na ně jako malá, ale to neznamená, že se nelíbí teď - navíc… Tohle jsou opravdové hity, které nikdy nezestárnou :-) . Na rozdíl od dnešních rychlokvašek, jichž je bohužel víc a víc…

Tak jdeme na to Banán—> (není to v pořadí, že první = nejlepší, písničky jsou v nahodilém pořadí!!! :-) )

1. jako první jsou “Holky z naší školky” - jo, jak já byla šťastná, když jsem v téhle hitovce zaslechla své jméno Zeleňák

2. další česká vypalovačka - “Hrobař:-D Na tenhle song si ráda zapařím ještě dneska (ostatně jako na všech zde zveřejněných :-D )

3. “Lambada” - miluju botičky, které neúnavně tuhle písničku vydupávají, dokud nedojdou baterky :-)

4. “Coco Jambo” - už mě skoro nenapadá, co psát, zkrátka další hitovka ;-)

5. jedna z písniček, které jsme si s kamarády pouštěli neustále dokola - upozorňuji, že nám bylo kolem 8 let Fakt super - “Scatman”

6. a máme tu šesté video - “Mambo Nr 5″ :-)

7. “Macarena” - verzí na tanec je spousta, já osobně znám jen dvě - klasickou a italskou :-)

8. následující song mám spojený snad s tím nejranějším dětstvím - taťka pracoval v JZD, strašně ráda jsem s ním jezdila traktorem na sekání trávy. V traktoru bylo rádio, z něhož se pravidelně linula tato muzika. Pokaždé když písnička skončila, chtěla jsem ji slyšet znovu a znovu, ale pochopitelně to nešlo… Jo, to byly časy, na Queeny nedám dopustit a na jejich “Radio Ga Ga” už vůbec ne :-)

9. “Bossa Nova” - pamatuji si, že ten klip mě totálně dostal, když jsem jej viděla poprvé :-D

10. no a ať jich je tedy deset (když už, tak už :-D ) - Peter Nagy - “Waikiki” - má neméně oblíbená :-D (ve slově neméně mi opravdu nevypadlo “j” :-P )

11. Tak přece jen je jedna písnička, která patří k mým nejmilejším a jsem do ní dost zažraná Fakt super Sandra - “Maria Magdalena”